top of page
Circuit Board Repair

Hakkımızda Kısaca

ZANA ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ karmaşık mühendislik projelerine yaratıcı çözümler üretmeye odaklanmış mühendislik uzmanları grubundan oluşmaktadır. Kurulduğumuz 2000 yılından beri farklı projelerde pek çok başarı elde ettik. Müşterilerimize maksimum değer sağlarken bütçe dahilinde çalışmamızı sağlayacak inovasyonu kullanıyor, dikkatlice çalışıyoruz.

TV Remote

Tarihçemiz

E. Atak tarafından 2000 yılında kurulan ZANA ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ, o günden beri sürekli olarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Elektrik Mühendisliği Firması olarak her yıl daha zorlu projeleri üstlenebilmek amacıyla yeni mühendislik kadroları oluşturuyoruz. Bu sayede mükemmellik ve inovasyon arayışında olan sayısız müşterimize en hızlı ve en etkin şekilde hizmet veriyoruz. Projelerimizi tam zamanında ve en yüksek kalite standartlarında tamamlamak bize büyük bir mutluluk veriyor.

Computer Repair

Mühendislik Misyonumuz

ZANA ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ olarak yaptığımız her iş, tüm müşterilerimize sınıfının en iyisi mühendislik hizmetlerini sağlama hedefine dayalıdır. Bu hedef doğrultusunda sosyal sorumluluk, çevre sorumluluğu ve ekolojik bütünlük çerçevesinde faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede uzun vadeli ve sürdürülebilir sonuçlar elde ediyoruz.

bottom of page