top of page

Projelerimiz Hakkında

ZANA ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ çok farklı sektörlerde deneyim sahibidir. Metroray Eklentisi, Bilim Merkezi ve Sanayi Parkı kısa süre önce tamamladığımız bazı projelere örnektir. Ekibimizin çeşitli alanlardaki kapsamlı deneyimi sayesinde her zorluğun üstesinden gelerek başarılı sonuçlar üretebiliyoruz. Projelerimize göz atın ve size nasıl yardımcı olacağımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Modern City

Metroray Eklentisi

Tasarım ve mühendislik alanlarında gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle Metroray Eklentisi projesinde büyük sonuçlar elde ettik. Yerel saha uzmanlarıyla işbirliği yaparak müşterimizin proje hedeflerini fazlasıyla karşıladık. Başlarda çalışma ruhsatıyla ilgili bazı problemler yaşasak da hukuk danışmanlarımız bunu sorunsuz bir şekilde aşmamızı sağladı.

Science

Bilim Merkezi

Bu zorlu ama tatmin edici projeye tüm ekibimiz dahil oldu. Her ne kadar karmaşık ve zaman alıcı olsa da Bilim Merkezi çözümleri bizim açımızdan büyük bir başarının göstergesidir. Daha fazla kaynağımızı ve uzmanlığımızı sergileyebileceğimiz 2. Aşamaya başlamak için sabırsızlanıyoruz.

bottom of page