top of page

Ödüller ve Sertifikalar

İnovasyon, enerji ve genel mühendislik alanlarında sergilediğimiz başarılı çalışmalarımızın takdir edildiğini söylemekten gurur duyuyoruz. Bu bölümde, yürüttüğümüz çalışmaların ve elde ettiğimiz sonuçların yüksek kalitesini onurlandıran sertifika ve ödüller yer almaktadır. Aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Computer Circuit Board

İnovasyon Ödülü

ZANA ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ tarafından gerçekleştirilen kapsamlı mühendislik çalışmaları 30 Mart 2030 tarihinde İnovasyon Ödülü aldı. Bu ödülle birlikte bu sektörde faaliyet gösterme nedenimizi bir kez daha hatırladık. Uzun yıllardır mühendislik alanında yeni standartlar oluşturabilmek için canla başla çalıştıktan sonra bu alanda lider kabul edilmek bize büyük bir gurur veriyor.

TV Remote

Sağlık ve Güvenlik Sertifikasyonu

ZANA ELEKTRİK ELEKTRONİK VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ, karmaşık problemlerin çözümünde sergilediği yaratıcı yaklaşımla 30 Mart 2030 tarihinde Sağlık ve Güvenlik Sertifikasyonu aldı. Zeki ve yetenekli mühendis ekibimiz için hiçbir problem karmaşık değildir. Mühendislikle ilgili problemlerin çözümünde ezber bozan düşünce tarzımızın ve stratejik yöntemlerimizin bu ödülle taçlandırılmış olması bize gurur veriyor.

bottom of page